fbpx

Sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknoloji girişimleri tasarlarız.

KWORKS COVID-19 Ekspres
Kurum-Girişim İşbirlikleri İçin Eşleştirme ve Hızlandırma Platformu

Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi – KWORKS olarak COVID-19 Salgını Süresince ve Sonrasında Dünyamıza Yenilikçi Çözümleri ile Yön Verecek Girişimler ve Onlara Destek Olacak Paydaşları Arıyoruz.
Proje kapsamında ileri aşama girişimler ile büyük şirketlerin çevrimiçi olarak eşleşeceği ve yeni çözümleri işbirliğinde geliştirecekleri bir eşleştirme etkinliği düzenlenecektir.
Bu etkinlikten seçilecek en iyi 10 işbirliği projesinin KWORKS’te 2 ay hızlandırılması ve demo günü sunumu yapması sağlanacaktır.
Bu sayede ileri aşama girişimler işlerini ölçeklendirirken, büyük şirketler topluma fayda sağlayarak yeni iş geliştirme ve yatırım imkanı bulacaktır.
KWORKS COVID-19 EKSPRES Platformu Çevrimiçi Demo Günü 17 Eylül 2020’de gerçekleşecektir. Etkinliğe kayıt olmak için lütfen kayıt olunuz.

Yenilikçi teknoloji girişimlerini, 2015’ten bu yana KWORKS’te hızlandırıyoruz.

Koç Üniversitesi Şişli yerleşkesinde, girişimcilere yol gösterici ve maliyet azaltıcı destekler sunuyor, Dünyaya meydan okuyan teknoloji girişimlerini birlikte yaratıyoruz.

FİKRİ BUL
ÜRÜNÜ YARAT
BÜYÜMEYE BAŞLA
HIZLA ÖLÇEKLENDİR

KOLAY İK

Türkiye’nin bulut tabanlı ilk personel yönetim yazılımı Kolay İKKWORKS’te hızlandırıldı.

GİRİŞİMLERİ KEŞFET

Topluluğumuz, geniş bağlantılarıyla girişimcilik ekosistemine yayılmıştır.

Bir girişimin ihtiyaç duyabileceği tüm yetkinlikler, topluluğumuzdaki yol gösterici ve kendi alanında uzman isimler tarafından karşılanır.

TOPLULUĞU TANI

Aktif Programlarımız

KWORKS 20h400px
covid19 w800px
undp-boost logo
istka-logolar-600x155
TR/10/YNK/0067

Bu proje İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2015 yılı “Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklenmektedir. İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “KWORKS Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi – KUGAM” Projesi kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk KWORKS Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi – KUGAM’a aittir.