fbpx

KWORKS COVID-19 Ekspres
Kurum-Girişim İşbirlikleri için
Eşleştirme ve Hızlandırma Platformu

Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi – KWORKS olarak COVID-19 Salgını Süresince ve Sonrasında Dünyamıza Yenilikçi Çözümleri ile Yön Verecek Girişimler ve Onlara Destek Olacak Paydaşları Arıyoruz.

Proje kapsamında ileri aşama girişimler ile büyük şirketlerin çevrimiçi olarak eşleşeceği ve yeni çözümleri işbirliğinde geliştirecekleri bir eşleştirme etkinliği düzenlenecektir.

Bu etkinlikten seçilecek en iyi 10 işbirliği projesinin KWORKS’te 2 ay hızlandırılması ve demo günü
sunumu yapması sağlanacaktır.

Bu sayede ileri aşama girişimler işlerini ölçeklendirirken, büyük şirketler topluma fayda sağlayarak
yeni iş geliştirme ve yatırım imkanı bulacaktır.

KWORKS COVID-19 EKSPRES Platformu Çevrimiçi Demo Günü 22 Eylül 2020’de gerçekleşecektir. Etkinlik canlı yayınını takip edebilmek için lütfen kayıt olunuz.

Odak Alanları

Üretimin, Tedariğin ve Perakendenin Devamlılığı

İstihdamın Devamlılığı ve Uzaktan Çalışma Teknolojileri

Finansal Devamlılık

 

Temiz Teknolojiler ve Döngüsel Ekonomi

Sektörel Dikeyler

Otomotiv, ulaşım, beyaz eşya, tarım araçları, savunma, enerji üretim (genel), gıda, perakende, tarım, otel-restoran-turizm işletmeleri, insan kaynakları çözümleri, finans, e-ticaret, yazılım, bilişim, elektronik. 

Kimler Başvurabilir?

Nasıl İşler?

Sıkça Sorulan Sorular

TR10/20/COVID/0071

Bu web sitesi İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “COVID-19 İLE MÜCADELE VE DAYANIKLILIK PROGRAMI” kapsamında hazırlanmıştır.
İçerik ile ilgili tek sorumluluk KWORKS‘e ait olup İstanbul Kalkınma Ajansı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı‘nın görüşlerini yansıtmamaktadır.