KWORKS’22 Demo Day, 16 Kasım Çarşamba günü KWORKS Şişli Yerleşkesi’nde, yıl boyunca yürütülen Hızlandırma ve Ön Hızlandırma programlarında yer alan başarılı girişimlerin sunumları ile gerçekleşiyor.

KWORKS’22 Demo Day
Tarih : 16 Kasım 2022 Çarşamba
Saat  : 14:00 – 18.00

Etkinliğimiz KWORKS Demoday sayfamızdan ve Youtube hesabımızdan canlı olarak yayınlanacaktır.

 

 
 

KWORKS 2022 GİRİŞİMLERİ
ARTCOMUN  •   artcomun.com‎‏‏‎
Artcomun, sanat ticaretini mobil cihazlara sığdırırken veri ve algoritmaların gücünden faydalanıyor. Spotify’ın müzik endüstrisine yaptığına benzer bir dokunuş ile veri ve algoritmaların gücünü kullanarak sınırsız tedarik gücüne ve çeşitliliğe erişiyor.
 
BLUEIT •   blueitfuture.com‎‏‏‎
Blueit, binalarda harcanılan su miktarını, gerçek zamanlı olarak takip edip optimize eden bir “Su Yönetim Sistemi” inşa eder.
 
CROSS4CLOUD •   cross4cloud.com
Cross4Cloud, kurumların ve girişimlerin çoklu bulut kullanımlarını yönetmelerini, farklı lokasyon ve servisleri bir arada kullanmalarını, fiyat ve performans optimizasyonlarını sağlayan bir platformdur.
FARMLABS •   farmlabs.io
Küçük ve orta ölçekli tarım işletmeleri için ortalama %25 gübre tasarrufu sağlayan erişilebilir hassas tarım teknolojileri platformudur.
MADEBYU •   madebyu.co
Yaratıcı bireylerin endüstri 5.0 uyumlu üretim teknolojilerini talep üzerine baskı yöntemiyle kullanmasını sağlayan bir platformdur.
PDMECHANICS•   pdmechanics.com
Endüstriyel tesislerin üretim makinelerinde gelişen arızaları yapay zekâ destekli platformunda erken teşhis ederek plansız üretim duruşlarını azaltan kestirimci bakım SaaS girişimidir.
RECOOL TECHNOLOGIES   •   recooltechnologies.com
Çevreci anlayışla bakterileri yok edebilen PLC tabanlı mobil makinesi ile CNC tezgahlardaki soğutma sıvılarını filtre ederek üretime geri kazandıran girişimdir.
SENYORAPP   •   senyor.app
Senyorların (50+) sağlıklı yaş almasını sağlarken, risk fonu şirketlerinin sağlık prim giderlerini düşürmeye yarayan platformdur.
 
THECLICO   •   the-clico.com
Markalar hakkında farklı platformlar üzerinden gelen müşteri geri bildirimlerini Doğal Dil İşleme ve Makine Öğrenmesi modelleriyle analizleyerek anlık olarak dashboard arayüzüne toplayan bir online itibar yönetimi yazılımıdır.
TİYATRONET   •   tiyatronet.com
Web ve mobil uygulamaların yanı sıra akıllı televizyonların standart uygulamaları arasında da yer alan, yüksek standartlarda çekim kalitesi ve alt yazı seçenekleriyle tiyatroyu erişilebilir kılan dijital tiyatro platformudur.
TOSPAA   •   tospaa.org
Tospaa, farklı yaş gruplarında çocuklar ve öğretmenler için kodlama öğreniminde kullanılabilecek oyun tabanlı dijital ve fiziki materyaller tasarlayan sosyal bir girişimdir.
WALKINO   •   walkino.com
Walkino, insanların hayatındaki hareketsizliğe çözüm olabilmek ve sürdürülebilir kalkınma amaçları doğrultusunda yaşamaya teşvik etmek amacıyla oyunlaştırılmış bir deneyim sunan mobil uygulamadır.
 
WELLOW   •   wellow.io
Wellow, iyi yaşamı odağına alarak, çalışanlara kişiselleştirilmiş esnek yan haklar ve ödüller sunan bir hrtech girişimidir.

 
GEÇMİŞ DEMO DAY ETKİNLİKLERİMİZ
KWORKS’21 Hızlandırma Programları’nda yer alan 18 başarılı KWORKS Girişiminin sahne aldığı, 26 Kasım 2020 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirdiğimiz KWORKS’21 Demo Day etkinliğini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.