fbpx
Background

GİRİŞİM FİKRİNİN HAYATA GEÇTİĞİ,
ORTAK BİR YAŞAM ALANI

Girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası Koç Üniversitesi Şişli yerleşkesinde,
girişimcilerin sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknoloji girişimleri oluşturmalarına destek veriyoruz.

Girişimleri Nasıl Hızlandırıyoruz?

 • Fikri Bul

  Erken aşama bir girişim fikri ya da konsepti üzerinde mi çalışıyorsun? Girişim fikrini geliştirmek ve sonraki aşamalara taşımak için aradığın kaynak KWORKS’te. Çekirdek konsept aşamasından, ürün geliştirmeye uzanan desteklerimizle, girişim fikrini sürdürülebilir bir iş modeline birlikte dönüştürelim.

 • Ürünü Yarat

  Ölçeklenebilir bir girişimin sırrını mı arıyorsun? Test et, deneyimle ve ürünü oluştur. Hızlı öğren, hızlı inşa et, kanıtlanmış araçlar ve taktikler ile pazarı doğrula. Ya da tüm bu süreci, girişimciler için tasarladığımız özel programlarla sistematik olarak KWORKS’te birlikte hayata geçirelim.

 • Büyümeye Başla

  Pazar doğrulama ve ürün oluşturma tamamsa sırada ilham verici kişiler ve partnerle tanışarak, iş bağlantılarını genişletmek var. Girişimin için ihtiyaç duyacağın tüm bilgiyi KWORKS’ün geniş iş bağlantıları sayesinde deneyimli startup kurucuları, uzman mentorlar ve ekosistemdeki diğer kişilerle biraraya getirerek sana doğrudan sağlayalım.

 • Hızla Ölçeklendir

  Girişimcilik ekosisteminin en iyilerinden, girişimini bir sonraki aşama için mevcut kaynaklar ya da risk sermayesi kullanarak nasıl yön çizeceğini öğren. Fikir aşamasından, büyüme ve ölçeklemeye KWORKS’ün sağladığı geniş kaynaklarla ulaş; kendi başarı hikayeni yaz.

Girişimcilere Neler Sağlıyoruz?

Ekosisteme Erişim

Alanında uzman mentorlar, deneyimli girişimciler, iş liderleri ve Türkiye girişim ekosisteminin önemli paydaşlarıyla girişimini biraraya getiriyoruz.

Uzman Mentorlar

İhtiyaç duyduğun tüm bilgiyi, iş ağımızdaki 100’den fazla mentor ve girişim kurucularının yanında KWORKS’ün deneyimli ekibi tarafından da sağlıyoruz.

Birebir Destek

İş geliştirme, ürün geliştirme, büyüme, metrik tanımlama ve yatırımcı sunumu hazırlama konularında girişimcilerle omuz omuza çalışıyoruz.

İş Bağlantıları

Geniş iş bağlantılarımız sayesinde, girişimcilerle paydaşlarımızın sağlam temellere oturan işbirlikleri inşa etmelerini sağlıyoruz.

KWORKS BiGG, 12 Koç Grubu Şirketini Bir Araya Getiriyor

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın