fbpx
KWORKS’21 Demo Day, 26 Kasım Cuma günü Vehbi Koç Vakfı’nın destekleri ile Arter’de gerçekleşti.

Yıl boyunca yürütülen Hızlandırma, Ön Hızlandırma, Derin Teknoloji ve Kampüs Ön Hızlandırma programlarında yer alan 17 girişim, KWORKS’21 Demo Day sahnesinde yer aldı.

Bu yıl 7. dönemi gerçekleştirilen KWORKS hızlandırma programları kapsamında toplam 27 girişim desteklendi. KWORKS’21 girişimleri program dönemi boyunca pilot proje, ürün lansmanı, hibe desteği, fatura kesme, kullanıcı sayısını artırma ve tohum öncesi yatırım toplama gibi farklı hedefler içinden iş modellerine ve aşamalarına göre seçtikleri hedeflere odaklandılar.

Demo Günü’nde sahneye çıkan 17 girişimin 8’i kurumsal bir şirket ile pilot çalışma, ortak iş geliştirme ve ortak ürün geliştirmeye yönelik iş birliği yaparken, sunum yapan 6 hızlandırma programı girişiminin 5’i program dönemi içerisinde fatura kesti.

En başarılı KWORKS’21 girişimlerinin aldığı Demo Day etkinliğimizin kaydını sayfamızda izleyebilirsiniz

26 Kasım Cuma günü Arter’de düzenlenecek KWORKS’21 Demo Day’de sahne alan başarılı KWORKS Girişimlerini tanıyın.

#KWORKSgirişimleri #KWORKS21demoday

KWORKS’21 HIZLANDIRMA PROGRAMI GİRİŞİMLERİ
ALLOY ADDITIVE   •   alloyadditive.com/
Robotik kol ve kaynak teknolojilerinin entegrasyonu ile 3 boyutlu metal yazıcı geliştiren ve oluşturulacak cihaz ile büyük boyutlu havacılık metallerinin katmanlı imal edilmesini amaçlayan bir derin teknoloji girişimidir.
EMARKAN   •   emarkan.com/
Kendi tekstil markasını yaratmak isteyenler ile tekstil üreticilerini buluşturan bir pazaryeri platformudur.
JETLEXA   •   jetlexa.com/m
Sözleşme yönetimi ve belge otomasyon çözümleriyle, sözleşme süreçlerindeki iş akışlarının ve risklerin kontrol edilmesini kolaylaştıran, imzalama öncesi süreyi kısaltarak ekipler arasında uyumluluğu arttıran bir girişimdir.
MANJO   •   manjo.app
Farklı sipariş seçenekleri ile yenilikçi bir yeme-içme deneyimi sunan ve restoranlara dijitalleşme sürecinde yardımcı olan yönetim platformudur.
PETIFY   •   petify.com.tr
Evcil hayvan sahipleri ve hizmet sağlayıcılarını bir araya getirerek ekosistemin ihtiyaçlarına yönelik çoklu inovatif çözümler geliştiren teknoloji odaklı sosyal girişimdir.
VULNHERO   •   vulnhero.com
IT güvenliğini önemseyen kurumların proaktif siber güvenlik risk yaklaşımlarını geliştiren ve saldırganlardan hızlı olmalarına yardımcı olan SaaS ürünüdür.
KWORKS’21 DERİN TEKNOLOJİ PROGRAMI GİRİŞİMLERİ
COLLAFIB   •   tetisbiotech.com
Iskarta deniz kaynakları kullanılarak üretilen, kolajen içerikli yara kapatıcı sünger ve nanofiber bezleri üreten girişimdir.
GETDEHEALTH   •   dehealth.co
Geliştirdiği uygulama ve yeni nesil tanı kitleri aracılığı ile kullanıcılarına hastaneye gitmeden tahlil yaptırabilmenin kolaylığını sunan girişimdir.
OLSILO   •   olsilo.com
İlaç taşınımı, katalizör, ayrıştırma ve filtrasyon uygulamalarında kullanılan mezogözenekli silika parçacıkların, yenilikçi sentez yöntemi ile üretilmesini sağlayan girişimdir.
POLITUS ANALYTICS   •   politusanalytics.com
Siyaset ve sosyal politikalar alanındaki problemleri çözmeye yönelik yapay zeka temelli ve veriye dayalı analitik çözümler sunan girişimdir.
KWORKS’21 ÖN HIZLANDIRMA PROGRAMI GİRİŞİMLERİ
BRIDGESOFT   •   bridge-soft.com
Derin öğrenme ve görüntü işleme teknolojileri ile tarım makinelerinin operasyonel verimliliğini artıran girişimdir.
DECKY   •   decky.app
Decky, Türkiye’de ve dünya genelinde, kullanıcıların yabancı dilde kelime öğrenme serüveninin her aşamasındaki kalite anlayışını yaymak ve kendi alanında dünya standartlarında bir mobil uygulama haline gelmeyi amaçlamaktadır.
FLAPP   •   flapp.ist
Modern dünyada bireylerin erken yaşlarda kazanması gereken, eğitim sistemi içerisinde yer verilmeyen, analitik problem çözme, digital dünyaya adaptasyon ve iletişim gibi yetenekleri kazanmasını sağlayacak online eğitim platformudur.
IXION   •   theixion.com
Temassız akıllı kartlara parmak izi sensörü entegre ederek geçiş, ulaşım ve ödeme sistemlerinde KVKK’ya uygun biyometrik doğrulama sağlayan girişimdir.

RECOOL TECHNOLOGIES   •   recooltechnologies.com
Çevreci anlayışla bakterileri yok edebilen PLC tabanlı mobil makinesi ile CNC tezgahlardaki soğutma sıvılarını filtre ederek üretime geri kazandıran girişimdir.
THE CLICO   •   the-clico.com
Markalar hakkında farklı platformlar üzerinden gelen müşteri geri bildirimlerini Doğal Dil İşleme ve Makine Öğrenmesi modelleriyle analizleyerek anlık olarak dashboard arayüzüne toplayan bir online itibar yönetimi yazılımıdır.
UXAPPLY   •   uxapply.com
UXapply ürün geliştirme süreçlerinin verimliliğini artırmak için görsel ve işitsel verileri anında erişilebilir ve eyleme geçirilebilir hale getiren yapay zeka destekli kullanıcı deneyimi araştırması platformudur.

Mail Listemize Kayıt Ol

* indicates required
GEÇMİŞ DEMO DAY ETKİNLİKLERİMİZ
KWORKS’21 Hızlandırma Programları’nda yer alan 18 başarılı KWORKS Girişiminin sahne aldığı, 26 Kasım 2020 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirdiğimiz KWORKS’21 Demo Day etkinliğini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.