fbpx
Background

GİRİŞİM FİKRİNİN HAYATA GEÇTİĞİ,
ORTAK BİR YAŞAM ALANI

Girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası Koç Üniversitesi Şişli yerleşkesinde,
girişimcilerin sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknoloji girişimleri oluşturmalarına destek veriyoruz.

KWORKS’24 HIZLANDIRMA PROGRAMLARI

KWORKS’ün düzenlediği KWORKS’24 Hızlandırma programı, ciro üretmeye başlamış, hem teknik hem de iş geliştirme yönü kusursuz bir ekibe sahip olan teknoloji girişimlerinin, iş modellerini mükemmelleştirerek, girişimlerini hızla ölçeklenmeyi sağlamaları ve yatırıma hazır hale gelmeleri için tasarlanmıştır. KWORKS’24 Ön Hızlandırma programı ise bu seviyeye 1 yıl içerisinde ulaşacak girişimleri desteklemektedir.

Son Başvuru : 31 Ocak 2024


KWORKS BiGG

KWORKS BiGG Koç Üniversitesi Girişimcilik Merkezi KWORKS’ün koordinasyonunda ve Arçelik, Aygaz, Ford Otosan, Koç Sistem, Opet, Otokoç, Setur, Tat, Tofaş, Türk Traktör, Yapı Kredi ve Zer şirketlerinin katılımıyla kurulan TÜBİTAK BiGG programı kapsamında teknolojik yenilik içeren ve ticarileştirme potansiyeli yüksek iş fikirleri olan üniversite öğrencileri ve mezunlarının iş fikirlerini destekliyoruz.

Son Başvuru : Mayıs 2023


KWORKS’23 HIZLANDIRMA PROGRAMLARI

KWORKS’ün düzenlediği KWORKS’23 Hızlandırma programı, ciro üretmeye başlamış, hem teknik hem de iş geliştirme yönü kusursuz bir ekibe sahip olan teknoloji girişimlerinin, iş modellerini mükemmelleştirerek, girişimlerini hızla ölçeklenmeyi sağlamaları ve yatırıma hazır hale gelmeleri için tasarlanmıştır. KWORKS’23 Ön Hızlandırma programı ise bu seviyeye 1 yıl içerisinde ulaşacak girişimleri desteklemektedir.

Son Başvuru : 31 Ocak 2023

ETKİ GİRİŞİMCİLİĞİ PROGRAMI

Türkiye İş Bankası ile Vehbi Koç Vakfı işbirliğinde düzenlenen, KWORKS ve WORKUP tarafından yürütülen Etki Girişimciliği Programı, belirlenen odak alanlarında ölçülebilir, sürdürülebilir, sosyal ve çevresel etki yaratan veya yaratma potansiyeli olan teknoloji tabanlı girişimlerin ölçeklenmesine destek olmayı amaçlayan programdır.


Son Başvuru 15 Mart 2022!

KWORKS’22 HIZLANDIRMA

KWORKS’ün düzenlediği KWORKS’22 Hızlandırma programı, ciro üretmeye başlamış, hem teknik hem de iş geliştirme yönü kusursuz bir ekibe sahip olan teknoloji girişimlerinin, iş modellerini mükemmelleştirerek, girişimlerini hızla ölçeklenmeyi sağlamaları ve yatırıma hazır hale gelmeleri için tasarlanmıştır. KWORKS’22 Ön Hızlandırma programı ise bu seviyeye 1 yıl içerisinde ulaşacak girişimleri desteklemektedir.

Son Başvuru: 13 Mart 2022


BOOST: Kadın Teknoloji Girişimcileri Programı

Koç Holding ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ortaklığı ve KWORKS yürütücülüğünde hayata geçirilen BOOST: Kadın Teknoloji Girişimcileri Programı’nda Türkiye içerisindeki kadın girişimcilerin liderliğini yaptığı startup’ları destekleyerek, bu girişimlerin kapasite, etki ve erişimlerini artırmayı amaçlanmaktadır.

Son Başvuru: 15 Mart 2022

KWORKS BiGG, BiGG3’le Desteğe Devam Ediyor

KWORKS BiGG, ODTÜ TEKNOKENT ve Arçelik Garage ile güç birliğinde kurulan BiGG3 konsorsiyumu ile dijitalleşme ve iletişim odak alanlarında çözümler geliştiren girişimleri 200.000 TL‘lik TÜBİTAK 1512 Teknogirişim sermaye desteğine hazırlanıyor.

Son Başvuru 13 Mart 2022!


KWORKS’21 HIZLANDIRMA PROGRAMLARI

KWORKS’ün düzenlediği KWORKS’21 Hızlandırma programı, gelecek vaadeden erken aşama girişimcilerin, iş modellerini mükemmelleştirerek, girişimlerini hızla ölçeklenmeyi sağlamaları için tasarlanmıştır. KWORKS’21 Ön Hızlandırma Programı ise herhangi bir iş modelini hayata geçirmeye henüz hazır olmayan erken aşama girişimcilerin, fikirlerini keşfetme süreci için tasarlanmıştır.

Son Başvuru: 28 Şubat 2021


BOOST SİVİL TOPLUM TEKNOLOJİ HIZLANDIRMA PROGRAMI

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın (UNDP) KOÇ HOLDİNG ile birlikte sivil toplum kuruluşlarının dijital dönüşümünü hızlandırmak için hayata geçirdiği BOOST Sivil Toplum Teknoloji Hızlandırma Programında KWORKS uygulama ortağı olarak yer almaktadır.

Son Başvuru: 13 Eylül 2020

 

BiGG3 YEŞİL BÜYÜME ÇAĞRISI

KWORKS, ODTÜ TEKNOKENT ve Arçelik Garage ile güç birliğinde kurulan BiGG3 konsorsiyumu ile yeşil teknolojiler ve sürdürülebilir çevre odağında çözümler geliştiren teknoloji girişimlerini 200.000 TL‘lik TÜBİTAK 1512 Teknogirişim sermaye desteğine hazırladı.

Son Başvuru 22 Ekim 2021!


KWORKS COVID-19 EKSPRES : Kurum-Girişim İşbirlikleri İçin Eşleştirme ve Hızlandırma Platformu

KWORKS’ün İSTANBUL KALKINMA AJANSI desteği ile düzenlediği düzenlediği KWORKS COVID’19 EKSPRES programı, COVID-19 salgını süresince ve sonrasında dünyamıza yenilikçi çözümleri ile yön verecek girişimler ve onlara destek olacak büyük şirketlerin ve paydaşların çevrimiçi olarak eşleşeceği ve yeni çözümleri işbirliğinde geliştirecekleri bir eşleştirme etkinliği ve hızlandırma programıdır.

Son Başvuru: 1 Temmuz 2020


KWORKS’20 HIZLANDIRMA PROGRAMLARI

KWORKS’ün düzenlediği KWORKS’20 Hızlandırma programı, gelecek vaadeden erken aşama girişimcilerin, iş modellerini mükemmelleştirerek, girişimlerini hızla ölçeklenmeyi sağlamaları için tasarlanmıştır. KWORKS’20 Ön Hızlandırma Programı ise herhangi bir iş modelini hayata geçirmeye henüz hazır olmayan erken aşama girişimcilerin, fikirlerini keşfetme süreci için tasarlanmıştır.

Son Başvuru: 29 Mart 2020


TÜPRAŞ ile INOWHATIF

Türkiye’nin Lideri Tüpraş, KWORKS ile birlikte düzenlediği Tüpraş ile Inowhatif programıyla Girişimcilik Ekosistemine Entegre Olarak Hem Tüpraş’a Hem de Girişimlere Değer Katmak İstiyor.

Son Başvuru : 27 Ekim 2019

 

 


KWORKS FINTECH

KWORKS‘ün İSTANBUL KALKINMA AJANSI desteği ile düzenlediği KWORKS FINTECH programı Finansal Teknolojiler alanında fikir ya da şirketleşme aşamasındaki girişimleri büyütmek için tasarlanmıştır.

Son Başvuru : 7 Nisan 2019


KWORKS IoT

KWORKS‘ün İSTANBUL KALKINMA AJANSI desteği ile düzenlediği KWORKS FINTECH programı Nesnelerin İnterneti odak alanında fikir ya da şirketleşme aşamasındaki girişimleri büyütmek için tasarlanmıştır.

Son Başvuru : 1 Eylül 2019

Girişimini KWORKS Uzmanlığıyla Hızlandır!

Hızlandırma Programını Keşfet